Figurka Rybitwa czarna / doki / Studio 1:1

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1 dzień roboczy
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Figurka / Rybitwa czarna / doki


Rybitwa jest ptakiem zamieszkującym nadbrzeżne tereny akwenów słodko i słonowodnych. Występuje także w rejonie basenu morza bałtyckiego. Ten wyjątkowy lotnik zainspirował projektantów do stworzenia oryginalnego dekoracyjnego obiektu. Wykonany jest z toczonego drewna i elementów stalowych. Drewno malowane w kolorze czarnym. Dobrze pasujące do siebie elementy, złożone w całość przywodzą na myśl rybitwę która przysiadła na falochronie u wybrzeży Bałtyku. Element Naszej tożsamości.

Waga: 0,3 kg
Wymiary: 234x109x79 mm
Wybarwienie: CZARNY 


Projekt: doki | Studio 1:1

Studio 1:1 o sobie: 

"Od ponad dwudziestu pięciu lat zajmujemy się projektowaniem. Studio 1:1 w swoim dorobku posiada wiele realizacji z zakresu projektowania sklepów sieciowych, architektury wnętrz, wystawiennictwa projektowania produktu.

Początki naszej działalności projektowej przypadły na transformację gospodarczą w Polsce początku lat 90- tych. Wraz z naszymi klientami przechodziliśmy wszystkie szczeble drabiny projektowania od traktowania projektowania jako stylingu po projektowanie jako element strategii rozwoju firmy. Nasza satysfakcja płynie ze świadomości, że nasze działania miały wpływ nie tylko na rozwój instytucji oraz firm, dla których pracowaliśmy, ale również na rozwój kultury i gospodarki naszego regionu i kraju.


Aby zapewnić najwyższą jakość w projektowaniu, na okoliczność każdego nowego zlecenia, tworzymy małe, specjalistyczne zespoły, dobierając kreatywnych oraz dynamicznych projektantów z różnych branż: architektury, architektury wnętrz, wzornictwa, grafiki, fotografii i budownictwa."

Dołącz do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na zakupy 
    >  <
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl