FORMY PŁATNOŚCI

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (np. kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się zazwyczaj z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.
  • Płatność przy odbiorze - płatność przy odbiorze przy wyborze odbioru osobistego w sklepie Lumann przy
    al. Grunwaldzkiej 14 w Gdańsku. Można płacić kartą lub gotówką.
  • PayPal - usługa płatnicza umożliwiająca wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet.
  • Płatność elektroniczna - przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą. Płatności elektroniczne obsługiwane są za pośrednictwem serwisu PayU.pl przez PayU Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000274399, NIP 7792308495, REGON 300523444, kapitał zakładowy 4 000 000 zł, kapitał wpłacony 4 000 000 zł (dalej: PayU). Wykonywanie płatności za pośrednictwem systemu PayU wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez PayU oraz akceptacji regulaminu PayU. Więcej informacji na stronie: http://www.payu.pl/ .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl