Stół Fox / Miloni

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: ok 8 tygodni
Cena: 5 200,00 zł 5200.00
Cena netto: 4 227,64 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Stół okrągły FOX (dostępny w wersji rozkładanej lub nierozkładanej)

FOX to stół okrągły rozkładany, subtelnie skrywający swoje drugie oblicze. Na co dzień doskonale sprawdzi się jako stół do posiłków dla niewielkiej rodziny, jednak po rozłożeniu o ukrytą pod blatem wkładkę, pozwoli na swobodne przyjęcie gości.

To właśnie magia przestrzeni jaką dają stoły okrągłe rozkładane powoduje, że te meble są tak poszukiwane, a model FOX jest w tym segmencie klasą samą w sobie. Wykonany w całości z litego drewna dębowego zachwyca delikatnymi kształtami. Solidne, grube blaty zostały podfrezowane na całym obwodzie. Podcięcie blatu daje efekt lekkości formy przy jednoczesnym zachowaniu solidności konstrukcji mebla. Oskrzynia stołu, wraz z czterema nogami, została cofnięta, by korespondować z dolną krawędzią blatu. Wszystkie elementy stołu zostały zaprojektowane tak, by finalnie tworzyć jedną harmonijną całość.

Wkładka szerokości 70cm chowa się pod blatem, a synchroniczny system rozkładania działa niezwykle płynnie i precyzyjnie pozwalając na rozłożenie stołu w kilka sekund. Po rozłożeniu uzyskujemy piękny symetryczny owal blatu, w którym łączenia między wkładką a blatem są niemal niewidoczne. Dzieje się tak dlatego, że usłojenie drewna jest ułożone poprzecznie do kierunku rozkładania stołu. Mamy zatem wrażenie kontynuacji rysunku kolejnych desek dębowego blatu zarówno przed, jak i po rozłożeniu stołu.

Model FOX dostępny jest w rozmiarze 125cm średnicy w wersji stałej, bądź rozkładanej o jedną wkładkę długości 70cm. Jak dla wszystkich stołów MILONI, możliwe jest zamówienie mebla w jednym z siedmiu kolorów z oferty standardowej lub w wybarwieniu wykonanym na indywidualne zamówienie.

Dane techniczne
MATERIAŁ BLATU
100% drewno, klejone warstwowo, bez łączeń na długości blatu
MATERIAŁ NÓG
Klejonka dębowa z lameli litych
WYKOŃCZENIE BLATU I NÓG
Oleje i woski posiadające atest dopuszczający powierzchnie nimi wykończone do kontaktu z żywnością (wg EN1186 - 11/14) lub do stosowania przy produkcji zabawek dziecięcych (wg EN 71-3)

Wariant Długość (cm) Szerokość (cm) Wysokość (cm) Przeznaczenie
1 125 125 76 Dla 4-6 osób
2 125-195 125 76 Dla 8-10 osób
         
         

Możliwe jest wykonanie innych wymiarów stołu na specjalne zamówienie. Każdy stół wyceniany jest indywidualnie.

Produkty powiązane

Dołącz do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na zakupy. 
  >>  <<
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl