Lampa Kallisto / różne rozmiary / Totem Light

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: ok 4 tygodni
Cena: 1 109,46 zł 1109.46
Cena netto: 902,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Lampa Kallisto

Wytoczony z odlewu korpus polerowany jest ręcznie. Powierzchnia nie jest utrwalana – będzie się z wiekiem zmieniać, to właściwość mosiądzu, a efekt dojrzewania zamierzony. Do montażu lampy zalecamy używanie bawełnianych rękawiczek dostarczonych razem z produktem. Plamy i odciski powstałe przy montażu mogą pozostawić trwały ślad, jeśli powierzchnia nie zostanie niezwłocznie wyczyszczona.

Przy produkcji lamp nie stosowane są lutowania, a także nie są wykorzystywane kleje ani lakiery. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, każdy wykonany jest z najwyższej jakości, trwałego materiału, stąd nawet przy największej trosce o jakość mogą pojawić się różnice w wykończeniu. Ewentualne skazy i niedokładności są rezultatem niedoskonałości naturalnego materiału i ręcznej obróbki.

Materiał:
mosiądz, szkło

Średnica do wyboru: 25, 30, 35 cm
Długość: 260 cm
Miedziany pręt długości: 25 cm 

Źródło światła 1xE27 (nie załączone)
Zasilanie 240/120V
IP20

Producent Totem 
Producent o sobie: "Prostota i uniwersalność projektów, użycie w produkcji najlepszych materiałów, zastosowanie zunifikowanych rozwiązań technicznych i wyłącznie wymiennych źródeł światła zapewniają wyjątkową trwałość naszych produktów. Oddajemy Wam w użytkowanie długowieczne przedmioty, które nawet po wielu latach z łatwością będzie można doprowadzić do stanu z momentu zakupu. Z wielu sposobów na ograniczenie ilości wytwarzanych przez człowieka odpadów produkcja i użytkowanie przedmiotów trwałych wydaje się być rozwiązaniem najprostszym.
MIEJSCE
Cały proces produkcyjny - od pomysłu do pakowania - odbywa się w Gdańsku. Współpracujemy z lokalnymi rzemieślnikami, artystami, ludźmi o niezwykłym doświadczeniu i znajomości materiałów. Jesteśmy z tego dumni.
CELEBRUJEMY MATERIAŁ
Punktem wyjścia każdego projektu jest materiał. Pozwalamy by przemówił z prostotą i szczerością, a w końcowym produkcie nie tracił swojej surowości i siły.
MOSIĄDZ
Elementy mosiężne toczymy z odlewów. Polerowana ręcznie powierzchnia nie jest utrwalana. W tej surowej, ciężkiej postaci najdonośniej prezentuje swoje piękno i siłę. Nieutrwalony mosiądz zmienia się z wiekiem, dojrzewa i jak każdy szlachetny materiał nabiera charakteru. To proces naturalny, a uzyskany efekt zamierzony.
KAMIEŃ
Do produkcji używamy naturalnego kamienia: Bianco Carrara, Rojo Alicante, Verde Guatemala i Nero Marquina.
SZKŁO
Klosze wykonane są z opalowego trójwarstwowego szkła, wytrawianego by uzyskać matowy, aksamitny efekt. Szkło pochodzi wyłącznie z polskich hut.
NASZE LAMPY TWORZYMY RĘCZNIE
Nie stosujemy lutowania, nie używamy klejów ani lakierów. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, każdy wykonany jest z najwyższej jakości, trwałego materiału, Stąd nawet przy największej trosce o jakość mogą pojawić się różnice w wykończeniu. Ewentualne skazy i niedokładności są rezultatem niedoskonałości naturalnego materiału i ręcznej obróbki."

Produkty powiązane

Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na zakupy. 
  >>  <<
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl